Whirlpool Washing machine | FFS 7469 W EE | Energy efficiency class A | Front loading | Washing capacity 7 kg | 1400 RPM | Depth
- TootjadWhirlpool
- Mudel: FFS 7469 W EE
- Saadavus: 5
-
366€
Whirlpool Washing machine | FFS 7469 W EE | Energy efficiency class A | Front loading | Washing capacity 7 kg | 1400 RPM | Depth 57.5 cm | Width 59.5 cm | Display | LED | White
| All | |
| Aurufunktsioon | No |
| Direct Drive funktsioon | No |
| Ekraan | Yes |
| Ekraani tüüp | LED |
| Embeeded battery | No |
| Energiakulu 100 pesutsükli kohta | 45 kWh |
| Energiatõhususe klass | A |
| Gross depth (mm) | 590 mm |
| Gross height (mm) | 870 mm |
| Gross weight | 68.50 kg |
| Gross width (mm) | 640 mm |
| Koormuse tasakaalustamise süsteem | Yes |
| Kõrgus | 84.5 cm |
| Kuivatussüsteem | No |
| Laius | 59.5 cm |
| Maksimaalne pöörlemiskiirus | 1400 RPM |
| Müraemissiooni klass | C |
| Müratase | 79 dB |
| Net weight | 67.00 kg |
| Packing quantity | 1.00 pc(s) |
| Palette Qty | 4 pc(s) |
| Paper/Pasteboard | 1300.00 g |
| Pesumaht | 7 kg |
| Plastic (No PET) | 200.00 g |
| Producer | Whirlpool |
| Producer product family | Washing machine |
| Producer product name | FFS 7469 W EE |
| Seadme tüüp | Front loading |
| Sisendpinge | 220-240 V |
| Sisuaken | Yes |
| Sügavus | 57.5 cm |
| Tare weight (kg) | 1.50 kg |
| Toote värv | White |
| Trumli maht | 52 L |
| Tsentrifuugimise klass | B |
| Tüüp | Free standing |
| Vahukontrolli süsteem | Yes |
| Võimsus | 1850 W |
| Volume (m3) | 0.328512 m |
| Warranty | 24 month(s) |
| WEEE tax | Yes |


